Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DragOniT[FreeBuild+Survival+Frakcje]KONIECZNIE ZOBACZ!CZĘSTE EVENTY!


Mr.Whit3

  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Zagrasz na tym serwerze?

    • Tak
      1
    • Nie
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

DragOniT[FreeBuild+Survival+Frakcje]

IP: dragonit.gomc.pl

Pare ScreenShoot'ów:

SpawnPoint FreeBuild:

54593dd4b8641.png

SpawnPoint Survival:

cd333767bc4f8.png

Sklep(W budowie):

6fb93875a5af4.pngPortale[Nether, Survival, EventMap]:

54af4dbf22332.png

Działki(15x15):

52396c98076d8.png

Informacje:

Serwer jest nowo powstałym serwerem FreeBuild + Survival + Frakcje.

Dostępne są 3 rangi premium: Vip/SuperVip/Heros

Dostępne komendy:

/warp sklep

/warp survival

/warp dzialki

/warp enchant

/warp exp - dla vipów/supervipów/herosów

i wiele wiele innych!

Zapraszam i Pozdrawiam, Mr.Whit3.

Opublikowano

Nie polecam serwera w pierwsze 5 minut zostalem oskarzony o X-ray poniewaz dokopalem sie do zelaza. Moderator chodzi za toba caly czas i zabija. NIE POLECAM NA PRAWDE. STRATA CZASU

Opublikowano

Napisales kopcie normalnie bo kopiecie jak na X-rayu. Widac kto tu okazuje swoja odpowiedzialnosc. Admin jako 1 zaczal wyzywac od nienormalnych smiejac sie z nas razem z modem. Naprawde mila atmosfera. Nie wspomne o wjezdzaniu na rodzicow przez moda a admin sie tylko smial i dopowiadal swoje zenujace teksty typy "twoja stara"

Opublikowano

Ekipa 10 latków? Koleś weź się ogarnij, wbijacie, wszystko ok, zaczęliście kopać to kolega się śmiał i napisał że wygląda jak na x-ray to wy od razu burzycie że ja dziękuję.... potem ja pisze że serio wygląda jak na x-rayu, a wy od razu zaczęliście burzyć i to ostro, myślałem że się posikam na miejscu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...